Başkan Kibar’dan Tıp Bayramı Ziyaretleri

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Yasin Sarıçiçek ve parti temsilcileri, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Fatsa'daki sağlık kuruluşlarını ziyaret etti. Başkan Kibar, sağlık çalışanlarının özverili çalışmalarını takdir ederek, onların haklarını ödeyemeyeceklerini belirtti ve Tıp Bayramlarını kutladı.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Başkan Kibar’dan Tıp Bayramı Ziyaretleri
Haber albümü için resme tıklayın

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Yasin Sarıçiçek ve Parti Temsilcileri Fatsa Devlet Hastanesi, MediTech Hastanesi, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Şifa Tıp Merkezi'nde sağlık çalışanlarına ziyarette bulunarak çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Başkan Kibar’dan Tıp Bayramı Ziyaretleri

“Sağlık Çalışanlarımızın Haklarını Hiçbir Zaman Ödeyemeyiz’’

Başta doktorlar olmak üzere sağlık çalışanlarının tüm zorluklara rağmen mesleklerini büyük bir özveriyle yerine getirdiğini ifade eden Başkan Kibar, “Bu kutsal görevin yegâne amacı, insanların sağlıklı ve mutlu olmalarını sağlamaktır. Herkesin kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanabilmesi büyük önem taşımaktadır. Sağlık çalışanlarımızın haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Bizlerin ve sevdiklerimizin sağlığı için gece gündüz demeden her koşulda büyük bir özveriyle çalışarak, kendisini ‘insana hizmet’ ilkesiyle mesleğine adamış, hekimlerimize görevlerinde başarılar diliyor, 14 Mart Tıp Bayramlarını kutluyorum” dedi.

Başkan Kibar’dan Tıp Bayramı Ziyaretleri

14 Mar 2024 - 15:10 Ordu/ Fatsa- Sağlık

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu