"Çatalca'da 2 Puanı Telafi Edeceğiz"

Orduspor 1967 A.Ş teknik direktörü Sinan Yücer, hafta sonu oynanan Bursa Yıldırımspor karşılaşmasında bırakılan 2 puanı Çatalca deplasmanında telafi edeceklerini söyledi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
"Çatalca'da 2 Puanı Telafi Edeceğiz"
Haber albümü için resme tıklayın

Orduspor 1967 A.Ş Teknik Direktörü Sinan Yücer, kalan 6 haftanın oldukça zorlu geçeceğini söyledi. Yücer, "Ligde henüz bir kopma yaşanmadı. Ne küme düşen takımlar belli oldu ne de Play-Off hattı belli oldu. Son haftaya kadar maçların zorluğu devam edecek." dedi.

Çatalca Deplasmanında 2 Puanı Telafi Edeceğiz

Yücer, hafta sonu oynanan Bursa Yıldırımspor karşılaşmasında kaybedilen 2 puanı Çatalca deplasmanında telafi edeceklerini söyledi. "Haftasonu bizi zor bir maç bekliyor. Çatalca küme düşmeme mücadelesi veriyor. Onların puana ihtiyacı var ama bizim puan kaybına tahamülümüz yok. Çatalca deplasmanında 2 puanı telafi edip ligin sonunda Play-Off hattında grubu iyi bir yerde bitirmek istiyoruz."

Antrenmanlarımızı Suni Çimde Yapıyoruz

Yücer, Çatalca deplasmanının zorlu geçeceğini belirterek, "Antrenmanlarımızı suni çimde yapıyoruz. Bizi zor bir karşılaşma bekliyor." dedi.

Play-Off Hattında Grubu İyi Bir Yerle Bitirmek İstiyoruz

Yücer, sezon sonunda Play-Off hattında grubu iyi bir yerde bitirmek istediklerini söyledi. "Kalan 6 maçın hepsi bir birinden zorlu. İnsanlar fikstüre baktıklarında bunları kazanabiliriz derler ama gerçekten zorlu bir 6 hafta bizi bekliyor. Biz de bu 6 haftadan en iyi şekilde yararlanmak istiyoruz."

14 Mar 2024 - 12:20 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun