Ramazan Paketlerine Sıkı Takip

Ramazan ayında resmi kontrolleri yapmaya devam ettiklerini açıklayan Ordu Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ramazan paketi satışları başta olmak üzere gıda denetimlerini sürdürüyor.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
Ramazan Paketlerine Sıkı Takip
Haber albümü için resme tıklayın

Ordu Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekipleri, Ordu’da Ramazan ayında da gıda denetimlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Bu kapsamda toplu tüketim yerleri başta olmak üzere bütün işyerlerinin resmi kontrolleri yapılıyor.

Ramazan Paketlerine Sıkı Takip

Denetimlerle ilgili olarak Ordu Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından yapılan paylaşımda, şunlara yer verildi;

“Ramazan dolayısıyla ilimizde faaliyet gösteren pastacılık ürünleri, unlu mamuller, ekmek ve ekmek çeşitleri, pide, tatlı, şeker ve şekerli mamuller, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri üretim/satış ve toplu tüketim yerleri başta olmak üzere, "ramazan paketi" adı altında muhtelif gıdaların bir arada yer aldığı paketlerin satış ve dağıtımının yapıldığı iş yerlerinde resmi kontrollere devam ediyoruz.

Ramazan Paketlerine Sıkı Takip

Gıda güvenilirliğiyle ilgili ihbar ve şikâyetleriniz için, 174 Alo Gıda hattını arayabilir ya da diğer erişim kanallarımız olan Web Chat, Mobil Uygulama, e-Devlet, WhatsApp ihbar hattımız (501 174 0 174) ve e-posta ([email protected]) üzerinden irtibata geçebilirsiniz.”

13 Mar 2024 - 22:30 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir