Çambaşı’na Yeni Otel

12. Genel Kurulunu gerçekleştiren Çambaşı Wyndham Garden Otel, muhteşem kar manzarasıyla ortaklarını ağırladı. Otel, yarın itibarı ile misafir kabul etmeye başlayacak.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri
Çambaşı’na Yeni Otel
Haber albümü için resme tıklayın

2019 yılında başlanan otel inşaatı, 12 bin m² kapalı alana ve 80 odalı, 160 yataklı bir yapı olarak planlandı. Ancak 2022'de yapılan eklemelerle birlikte, arazi genişletilerek yatak sayısı 350'ye çıkarıldı. Genel kurul için de tüm ortaklar ve aileleri, karlı bir ortamda Çambaşı Otel'de konakladı ve bu özel anı kar manzaraları eşliğinde kutladılar. Aynı gün, otelin doğalgazla çalışmaya başlamasıyla açılış yapıldı. Otel, 15 Mart'tan itibaren misafir kabul etmeye başlayacak.

Çambaşı’na Yeni Otel

Yarın Açılacak

Çambaşı Wyndham Garden'ın Yönetim Kurulu Başkanı Cem Şenocak, başarısında emeği geçen herkese teşekkür ederek, "Özellikle, başlangıçtan itibaren desteklerini esirgemeyen mimar Ahmet Tercan'a, valilere, milletvekillerine, belediye başkanlarına, bürokratlara, çalışanlara ve diğer paydaşlara minnettarım. Ordu'nun turizm ve istihdamına önemli katkılar sağlayan tüm fedakâr ortaklara ve destekçilere de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

13 Mar 2024 - 20:00 Ordu- Gündem

Mahreç  Nergis Kobak