Vali Erol, Hane Ziyaretlerine Devam Ediyor

Ordu Valisi Muammer Erol, Ramazan ayında da şehit aileleri ve engelli vatandaşları ziyaret etti.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Vali Erol, Hane Ziyaretlerine Devam Ediyor
Vali Erol, Hane Ziyaretlerine Devam Ediyor
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Vali Muammer Erol, Hane Ziyaretlerine Ramazan Ayında da Devam Ediyor

Ordu Valisi Muammer Erol, Ramazan ayında da şehit, gazi, engelli, dul, yetim, yaşlı, hasta ve ekonomik sıkıntı içinde olan ailelere yaptığı ziyaretlere devam ediyor.

Vali Erol, bu kapsamda Altınordu ilçesindeki Karacaömer Mahallesi'nde ikamet eden Şehit Uzman Çavuş Zeki İnan'ın ailesini ziyaret etti. 2010 yılında Mardin'in Ömerli ilçesinde terör örgütü ile girilen çatışmada şehit düşen Uzman Çavuş Zeki İnan'ın ailesinin yanında olan Vali Erol, şehidin ruhuna dua etti.

Vali Erol, Hane Ziyaretlerine Devam Ediyor

Ayrıca, Afyonkarahisar'da 2012 yılında meydana gelen patlamada şehit olan Uzman Çavuş Cüneyt Akkuş'un ailesini de ziyaret eden Vali Erol, şehide Allah'tan rahmet diledi ve aileye başsağlığı temennisinde bulundu.

Vali Erol'un ziyaret ettiği diğer bir aile ise engelli vatandaş Zeynep Türkeli'nin ailesi oldu. Zeynep Türkeli'nin bakımını üstlenen annesi Ümran Karaman'a ihtiyaçları olup olmadığını soran Vali Erol, aileye destek sözü verdi ve engelli aileler için gündüz bakım evi ihtiyacının önemine değindi.

Vali Erol, Hane Ziyaretlerine Devam Ediyor

Şehit aileleri ve engelli vatandaşın ailesi, Vali Erol'un ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Vali Erol ise devletin her zaman şehit ailelerinin ve engelli vatandaşların yanında olduğunu vurguladı. 

13 Mar 2024 - 14:12 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz