“Gönül Verdik Gönüller Alıyoruz”

Altınordu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Aşkın Tören, seçim çalışmalarına mahalle gezileri, esnaf ziyaretleri ve vatandaşlarla bir araya gelerek devam ediyor.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
“Gönül Verdik Gönüller Alıyoruz”
“Gönül Verdik Gönüller Alıyoruz”
+6
Haber albümü için resme tıklayın

Altınordu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Aşkın Tören, seçim çalışmalarına mahalle gezileri, esnaf ziyaretleri ve vatandaşlarla bir araya gelerek devam ediyor.“Gönül Verdik Gönüller Alıyoruz”

Atatürk'ü ve Mehmet Akif Ersoy'u Andı

Altınordu Ordu Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan ve Ordu Kültür Sanat Merkezi'nde düzenlenen anma programına katılan Başkan Aşkın Tören, emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.
“Gönül Verdik Gönüller Alıyoruz”
Tören, “Bu vesileyle Cumhuriyet’imizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Milletimizin gönlünde müstesna bir yere sahip olan büyük vatan şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u ve Millî Mücadele’mizin tüm kahramanlarını saygıyla ve rahmet yâd ediyorum.” dedi.

Esnaf Ziyaretleri Gerçekleştirdi

Havanın güneşli olmasını değerlendiren Başkan Aşkın Tören, MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk ve Eşi Ayfer Tören ile birlikte Ahmet Cemal Mağden Caddesi esnaflarını ziyaret ederek, hemşehrileriyle hasbihal etti.“Gönül Verdik Gönüller Alıyoruz”
Başkan Tören, İsmet Paşa Caddesinde de Milletvekili Şanlıtürk ve eşi Ayfer Tören’le birlikte İftar öncesi iş yerlerini ziyaret ederek esnafları ve vatandaşları dinledi.

Gönül Belediyeciliği Anlayışıyla Hizmet Veriyor

Tören, “Duaları, destekleri ve güler yüzleri ile günümüzü güzelleştiren, gücümüze güç katan tüm hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Ünlü halk ozanımız Neşet Ertaş’ın dizlerinde dediği gibi 'Kalpten kalbe bir yol vardır, gözünen görünmez sırdır' inancı ve gönül belediyeciliği anlayışıyla gönül verdik gönüller alıyoruz. Bizim sırrımız da işte budur.” diye konuştu.“Gönül Verdik Gönüller Alıyoruz”

Işıklı Mahallesi'nde Vatandaşlarla Buluştu

Son olarak günü Işıklı Mahallesi’nde tamamlayan Başkan Tören, Kertil Tepe Camii’nde kıldığı teravih namazının ardından Mahalle Muhtarı Salih Çelik ve komşularla bir araya geldi.“Gönül Verdik Gönüller Alıyoruz”
Tören, “Bizleri sevgiyle ve samimiyetle bağrına basan büyüklerimize, kardeşlerimize, komşularımıza teveccühleri, destekleri ve duaları için şükranlarımı sunuyorum. Işıklı kararını vermiş. Işıklı Aşkına sahip çıkacak. Allah hepsinden razı olsun.” şeklinde konuştu.

13 Mar 2024 - 13:54 - Siyaset

Mahreç  Salih Can Ongun