52 Orduspor Edirnespor Maçıyla Moral Depolamak İstiyor

Kepezspor deplasmanından mağlup dönen 52 Orduspor Futbol Kulübü, tüm dikkatini Edirnespor ile kendi sahasında oynayacağı maça çevirdi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Kepezspor deplasmanından mağlup dönen 52 Orduspor Futbol Kulübü, tüm dikkatini Edirnespor ile kendi sahasında oynayacağı maça çevirdi. Şampiyonluk umutları sönmesine rağmen Play-Off'a kalmak için galibiyet arayan 52 Orduspor, Teknik Direktör Bayram Toysal önderliğinde yoğun bir şekilde çalışıyor.

52 Orduspor Edirnespor'a Odaklandı

Kepezspor deplasmanında 2-0 mağlup olarak ilk 2 şansını kaybeden 52 Orduspor, ligi en azından 3. sırada tamamlamak için Edirnespor'u yenmeyi hedefliyor. Mor Beyazlı ekip, 52 Orduspor Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri'nde Teknik Direktör Bayram Toysal nezaretinde antrenmanlara başladı.

Toysal'dan Hata Kabulü Yok

Edirnespor maçına sıkı bir şekilde hazırlanan 52 Orduspor'da tecrübeli çalıştırıcı Bayram Toysal, futbolcularla yakından ilgileniyor. Toysal, yeni bir hata yapılmasını istemediğini ve Edirnespor'u yenerek morali yükseltmek istediklerini söyledi.

Liderle Fark Açıldı

Grup lideri Kepezspor ve 2. sıradaki Aliağa'nın 14 puan gerisinde kalan 52 Orduspor, Edirnespor karşısında galip gelerek hem moral depolamak hem de ligi en azından 3. sırada tamamlamak istiyor.

13 Mar 2024 - 11:40 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun