Semt Kreşleri ve Gündüz Bakım Evleri Projesi

Ordu Büyükşehir Belediyesinden Ordu'da anne ve babalar için yeni proje: Semt Kreşleri ve Gündüz Bakım Evleri.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ordu'da anne ve babaları sevindiren yeni proje hakkında detaylı bilgi verdi. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, projenin detaylarını şu sözlerle paylaştı: “Herkesin mutlu olduğu, sevginin çığ gibi büyüdüğü, kavganın ve öfkenin yok edildiği bir Ordu için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Annelerimizin gözü artık arkada kalmayacak. Çocuklarımıza iyi eğitim vermek ve çalışan kadınların ev ekonomilerine destek olmak için ilçelerimize "Semt Kreşleri ve Gündüz Bakım Evleri" açıyoruz. Ailelerimize, annelerimize ve evlatlarımıza hayırlı olsun. Ordu için yaptık. Ordu için yapacağız.”

Projenin Detayları

Başkan Güler’in paylaşımıyla duyurulan proje, ilk etapta Altınordu, Ünye ve Fatsa ilçelerinde hayata geçirilecek. Projenin amacı, çalışan annelere destek olmak ve çocuklara kaliteli bir eğitim ortamı sağlamak. Semt kreşleri ve gündüz bakım evleri, ailelerin yaşamını kolaylaştırırken, çocukların da gelişimine katkıda bulunacak.

 Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in duyurduğu “Semt Kreşleri ve Gündüz Bakım Evleri” projesi, anne ve babalar arasında büyük bir heyecan yaratmış durumda. Bu proje, Ordu’nun sosyal ve eğitim alanındaki gelişimine önemli bir katkı sağlayacak gibi görünüyor. 

12 Mar 2024 - 15:40 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz