Aybastı’nın 25 Milyon Euro’luk İhalesi

Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, Ankara'da Aybastı tarihinin en geniş kapsamlı ve en yüksek maliyetli ihalesi gerçekleştiğini duyurdu.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri

Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, Aybastı'nın tarihinde önemli bir dönemeç olarak nitelendirilen 25 milyon Euro'luk ihaleyi duyurdu. Ankara'da gerçekleştirilen ihale, Aybastı'nın altyapı ve yol ağının genişletilmesi için yapılan en büyük yatırımlardan biri olarak kaydedildi.

Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Aybastı'nın tarihindeki en geniş kapsamlı ve en yüksek maliyetli ihaleye tanıklık ettiklerini belirtti. Aybastı - Kabataş ve Aybastı - Gölköy yollarının ihalesinin yapıldığını aktaran Geçtan, bu projenin toplam maliyetinin 25 milyon Euro olduğunu vurguladı.

Geçtan, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Bugün Ankara'da Aybastı tarihinin en geniş kapsamlı ve en yüksek maliyetli ihalesi gerçekleşiyor. Aybastı - Kabataş ve Aybastı - Gölköy yollarının ihalesiyle büyük bir yatırımı hayata geçiriyoruz. Toplam maliyeti 25 Milyon Euro olan bu önemli ihalede emeği geçen herkese teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum.”

12 Mar 2024 - 12:00 Ordu- Gündem

Mahreç  Nergis Kobak