Gündoğar, Teravih Namazı Sonrası Halkla Buluştu

AK Parti Aybastı Belediye Başkan Adayı İzzet Gündoğar, Ramazan Ayı'nın ikinci teravih namazını Aybastı Beştam Merkez Camii'nde kıldı. Namaz sonrası mahalle sakinleriyle buluşarak istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Gündoğar, Teravih Namazı Sonrası Halkla Buluştu
Haber albümü için resme tıklayın

Ak Parti Aybastı Belediye Başkan Adayı İzzet Gündoğar başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu kurtuluş olan Ramazan Ayı’nın ikinci teravih namazını Aybastı Beştam Merkez Camii’nde kılarken, namaz sonrası vatandaşlarla buluştu. Gündoğar, teravih namazından sonra mahalle sakinleriyle istişare toplantısı yaptı.

İslam Âlemi için büyük öneme sahip üç aylardan Ramazan’ın ikinci teravih namazını eda etmek için Aybastılılar camilere akın edip, Ramazan-ı Şerif’in coşkusunu yaşadı.

Gündoğar, Teravih Namazı Sonrası Halkla Buluştu

Başkan adayı Gündoğar sosyal medya hesabında şu paylaşıma yer verdi;

“Teravih namazını eda ettik. Namaz çıkışı kıymetli hemşehrilerimizi ziyaret edip hasbihâl ettik, Ramazan sevincine ortak olduk. Mübarek Ramazan ayının birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini temenni ediyor, Hepimize sağlık, huzur ve bereket getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Bu dilek ve arzularımla tüm İslâm alemine hayırlı Ramazanlar diliyorum”

Gündoğar, Teravih Namazı Sonrası Halkla Buluştu

12 Mar 2024 - 09:19 Ordu/ Akkuş- Siyaset

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu