Survivor All Star'da Poyraz'a Verilen Görülmemiş Ceza Şaşırttı!

 Survivor All Star'ın son bölümünde, Acun Ilıcalı'nın açıklamalarıyla Yiğit Poyraz'ın gerçekleştirdiği ihlal ortaya çıktı. Ilıcalı, Poyraz'a verilen görülmemiş cezanın detaylarını açıkladı ve takım arkadaşlarının da ceza aldığını belirtti.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri
Survivor All Star'da Poyraz'a Verilen Görülmemiş Ceza Şaşırttı!
Haber albümü için resme tıklayın

Survivor’da Poyraz'ın, Dominikli bir adamın evine girip çuvala yiyecek çaldığı tespit edildi. Ev sahibi, suç duyurusunda bulunmak üzereyken Acun Ilıcalı devreye girip vazgeçirdi. Poyraz 15 ödülden yararlanmama cezası aldı.

Acun Ilıcalı,  "Poyraz dere kenarındaki kamptan çıkarak ciddi bir mesafe alıp medeniyetin olduğu bölgelere doğru gidip, prodüksiyonu geçtim, prodüksiyonun malzemelerini geçtim, bir Dominik vatandaşının evine girdi. Eve bildiğiniz çuvalla falan giriyor. Yanlış anlamayın adam Dominikli. Ev normal şartlarda silahlı güvenliklerle de korunan bir ev. Bildiğiniz Dominikli ailenin evine girip, evde ne varsa çuvala doldurup ondan sonra devam ediyor. Adam normal şartlarda zaten polise gidecek. Polis gelip Poyraz'ı alacak. Normal şartlarda durum bu. Neyse müdahale ediyoruz." dedi.

Poyraz'ın Savunması

Poyraz'ın evden aldığı ürünlerle ilgili açıklaması ise dikkat çekti. Poyraz, "Haklı çıkacağım bir şey yok öncelikle, o yüzden oralara hiç girmeyeceğim. Yaptığım operasyonu da hiç anlatmaya gerek yok. Sadece evde kimse yoktu. Bende boş bir ev olduğunu düşünüp, arkasından kilerine bakıp, belki konserveler bulurum diye girdim eve. Ne var ne yoksa da almadım. Evden sadece temel besin ürünleri aldım. Et, pirinç bir de peynir aldım. Ketçap, mayonez aldım. Onun dışında herhangi değerli bir şeye dokunmadım. Bir de baharat vardı. Nasıl desem, son 10 gündür zor bir dönemden geçiyorum. Bu hastalığın verdiği zihinsel yorgunluğa, bir de 2,5 ayın verdiği yorgunluk çıktı. Bunların hepsi birikince de böyle bir kural ihlali yaptım." ifadelerini kullandı.

Poyraz'ın kendini savunmasında, zihinsel ve fiziksel yorgunlukların etkisi altında olduğunu belirtmesi dikkat çekti. Ancak, Poyraz'ın yapmış olduğu ihlal ve aldığı ceza Survivor tarihinde benzeri görülmemiş bir durum olarak kaydedildi.

11 Mar 2024 - 22:11 - Gündem

Mahreç  Nergis Kobak