OTSO Başkanı Karlıbel, Hisarcıklıoğlu'na Ziyarette Bulundu

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Karlıbel, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu Ankara'da ziyaret etti.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

 
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yönetim Kurulu Başkanı A. Levent Karlıbel, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu Ankara'da ziyaret etti. Ziyarette OTSO'nun talepleri masaya yatırıldı.

Fuarcılık Hizmetleri, Lisanslı Depoculuk ve TOBB Meslek Lisesi Konuşuldu

Başkan Karlıbel, ziyarette Ordu TSO tarafından kuruluşunun gerçekleştirildiği Ordu fuarcılık hizmetlerinin geleceğine dönük destekler, lisanslı depo faaliyetlerinin teşvik ve güncel durumu ve TOBB Ordu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin eğitiminin günümüz ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yenilenmesi amacıyla her konuda yeni materyal ihtiyaçlarının karşılanması konusunu görüştüğünü belirtti.

Karlıbel: "Hisarcıklıoğlu'ndan Destek Aldık"

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Karlıbel, "Sayın Hisarcıklıoğlu'na Ordu TSO olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdik. Özellikle Ordu fuarcılık hizmetlerinin geleceğine dönük destekler, lisanslı depo faaliyetlerinin teşvik ve güncel durumu ve TOBB Ordu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizin eğitiminin günümüz ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yenilenmesi amacıyla her konuda yeni materyal ihtiyaçlarının karşılanması hususunda görüşme yaptık. Sayın Hisarcıklıoğlu'ndan her konuda destek sözü aldık. Kendilerine teşekkür ediyoruz." dedi.

Ordu'ya Yatırım Teşviki Vurgusu

Karlıbel, ayrıca Hisarcıklıoğlu'na Ordu'nun yatırım teşvik kapsamına alınması için de destek talep ettiklerini söyledi. Karlıbel, "Ordu'nun yatırım teşvik kapsamına alınması, şehrimize yapılacak yatırımların artmasına ve istihdamın oluşmasına katkı sağlayacaktır. Bu konuda da Sayın Hisarcıklıoğlu'ndan destek sözü aldık." diye konuştu.

11 Mar 2024 - 15:42 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Salih Can Ongun