Kırsal Mahallelerde Şenlik Havasında Ziyaretler

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, 31 Mart yerel seçimleri için kırsal mahallelere ziyaretlerde bulunuyor. Saraycık, Gökömer, Şenköy mahallelerinde yapılan ziyaretlerde vatandaşlarla buluşarak taleplerini dinliyor ve hizmet planlarını paylaşıyor. Tepe, mahalle sakinlerinin desteğini almak ve ilçenin gelişimine katkı sağlamak için çaba harcadıklarını belirtiyor.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Kırsal Mahallelerde Şenlik Havasında Ziyaretler
Kırsal Mahallelerde Şenlik Havasında Ziyaretler
+2
Haber albümü için resme tıklayın

31 Mart yerel seçimleri ile ilgili çalışmalarına aralıksız devam eden CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, vatandaşlarla sohbet etmek ve destek talebinde bulunmak için kırsal mahalleleri ziyaret etmeye devam ediyor.

Kırsal Mahallelerde Şenlik Havasında Ziyaretler

Saraycık, Gökömer, Şenköy mahallelerindeki ziyaretlerinde konuşan Tepe, "İlçemizin merkez mahallerinde olduğu gibi kırsal mahallerimizde de hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Bu yaptığımız ziyaretlerimizle mahalle sakinlerimizin taleplerini dinliyor, yapılacak çalışmalar hakkında da bilgiler veriyoruz. Her bir hemşehrimizin düşüncesi bizim için çok önemli. Altınordu'muzun her bir köşesine âşığız ve ilçemizin daha da gelişmesini kendimize önemli bir görev olarak görüyoruz. Hedefimiz gençliğimizin verdiği dinamizmle daha fazla hizmet ortaya koymak. Soğuyan havaya ve yağmura rağmen sıcak sobalarının başından kalkıp bizlerle bir araya gelen ve sadece ortamı değil kalplerimizi de ısıtan değerli mahalle sakinlerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın" dedi.

Kırsal Mahallelerde Şenlik Havasında Ziyaretler

Gökömer’de Salonlara Sığmayan Yoğun İlgi

Akşam ziyaretleri kapsamında Gökömer mahallesini ziyaret eden Ulaş Tepe, “Gökömer diye yazılır, ‘Göğmar’ diye okunur. Göğmar’ı çok severiz; insanı da bizi evlâdı bilir, bağrına basar. Akşam ziyaretlerimizde Altınordumuzun güzide mahallelerinden Gökömer’deydik. Düğünde, bayramda, cenazede bir ve beraber olduğumuz, ilişkilerimizin her daim sımsıkı olduğu bu coğrafyada evlâdı gelmişçesine bir heyecan ve mutlulukla bizleri karşılayan hemşehrilerimize sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız” dedi. Ulaş Tepe’yi coşkulu bir kalabalığın karşıladığı Gökömer’de vatandaşlar salona sığmadı.

Kırsal Mahallelerde Şenlik Havasında Ziyaretler

11 Mar 2024 - 15:50 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu