"Fatsa'nın Geleceği İçin Çok Önemli Adımlar Attık"

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar belediye ve tüm kurumlar Elele vererek şehrin 50-100 yıl ihtiyaç duymayacağı çok büyük alt yapı yatırımlarını hizmetine sunduklarını söyledi. 

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
"Fatsa'nın Geleceği İçin Çok Önemli Adımlar Attık"
"Fatsa'nın Geleceği İçin Çok Önemli Adımlar Attık"
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Görev süresi boyunca Büyükşehir Belediyesi ve OSKİ ile koordineli Fatsa'nın Beyazıt Caddesi, Sevgi Caddesi, Topaloğlu caddesi, Ayazlı mahallesi, Evkaf mahallesi ve Dolunay mahallesinde çok önemli alt yapı yatırımları yaptıklarını ifade eden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, " Bir yola girmeye çalıştığınız o zaman eğer o yolda alt yapı yatırımı yapacaksanız ki yol sağlam olacak. Sadece bizim değil diğer kurumlarım da alt yapı yatırımlarını tamamlaması gerekiyor. Oski'sinden Yedaş'na Telekomundan Aksasına kadar her bir kurumun alt yapıyı tamamlaması lazım. Bu yatırım olmazsa her hangi sorunlu bir yerde günü birlik onarımlarla süreci ötelemeniz lazım ama biz daha sağlıklı olanı yaptık. Çok şükür bunları yatırıma aldırdık ve alt yapıdaki tüm kurumlar işlerini tamamlamış oldu ve biz de o bölgelerdeki üst yapı çalışmalarını tamamlamış olduk." dedi.

"İşin Sonundaki Memnuniyet Bizi de Memnun Ediyor"

Alt yapısı olmayan şehirlerin gecekondu gibi gelişim gösterdiğini belirten Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, "Bugünkü geldiğimiz noktada alt yapı hizmetleri görünmeyen hizmetler gibi görünüyor. Hiç bir belediye alt yapıya girmek istemez ama çok şükür halkımızda ki güveni gördüğümüz için biz yapıyoruz. Vatandaşlarımızın bizlerin arkasındaki duruşu iyi niyetli yaklaşımlarını görüyoruz. Ne yaptığını bilen bir belediyecilik anlayışı ile Fatsa'nın geleceği için çok önemli adımlar atığımızı gördük ve biz de alt yapıya girdik. Belki alt yapı çalışmaları sırasında halkımızı üzdüğümüz bezdirdiğimiz olmuştur ama aynı yerlerde üst yapıyı yaptığımızda halkımızdan çok büyük takdirler almak bizleri memnun ediyor" şeklinde konuştu.

11 Mar 2024 - 16:00 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu