Ramazan Heyecanı Orduluları Marketlere Doldurdu

İlk sahur saatlerine az bir zaman kala Ordu'da marketler doldu taştı. Vatandaşlar, Ramazan'ın ilk sahurunu sofralarında eksik etmemeleri için marketlere akın etti.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Marketlerde yoğunluk sabahın erken saatlerinden itibaren başladı. Özellikle hurma, peynir, zeytin, yumurta ve süt ürünlerine yoğun ilgi gösterildi. Marketlerde uzun kuyruklar oluşurken, kasiyerler yoğun mesainin yorgunluğunu yaşıyor.

Vatandaşlar, Ramazan'ın ilk sahurunu aileleriyle birlikte yapmak için sabırsızlanıyor. Marketlerde alışveriş yapan vatandaşlar, Ramazan'ın bereketli ve huzurlu geçmesini diledi.

Marketlerde Heyecan Dorukta

Marketlerde çalışan personel de Ramazan'ın ilk sahur heyecanını yaşıyor. Yoğunluğa rağmen müşterilere güler yüzle hizmet veren personel, Ramazan'ın bereketini ve huzurunu paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor.

Ramazan Heyecanı Orduluları Marketlere Doldurdu

Market sahipleri de Ramazan ayının satışları için umutlu. Vatandaşların yoğun ilgisi karşısında memnuniyetlerini dile getiren market sahipleri, Ramazan ayının bereketli ve kazançlı geçmesini diliyor.

Sahur Sofraları Bereket Dolu

Ramazan'ın ilk sahur sofraları bereket dolu olacak. Hurma, peynir, zeytin, yumurta, süt ürünleri, reçel, bal ve tahin pekmez gibi besinlerin yanı sıra, börek, poğaça, simit ve çörek gibi hamur işleri de sahur sofralarını süsleyecek.

Ramazan'ın ilk sahurunda aile büyüklerinin ve komşuların da bir araya gelmesiyle sofralar daha da bereketli olacak. Sahur sofralarında dualar edilecek, Ramazan'ın manevi atmosferi doyasıya yaşanacak.

10 Mar 2024 - 20:23 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Salih Can Ongun