Ordu 1. Amatör Küme Play-Off B Grubu Heyecanı Sona Erdi!

Ordu 1. Amatör Küme Play-Off B Grubu'nda 4. hafta heyecanı oynanan 3 karşılaşmayla sona erdi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Ordu 1. Amatör Küme Play-Off B Grubu'nda 4. hafta heyecanı oynanan 3 karşılaşmayla sona erdi. Toplam 13 gol atılan haftada Galataspor zirvedeki yerini korurken, Kumruspor onu takip ediyor.

Doğaspor 1 - 3 Gülyalı Turnasuyuspor

Hafta sonu oynanan ilk maçta Doğaspor ve Gülyalı Turnasuyuspor karşı karşıya geldi. Maçın ilk yarısını 1-0 önde kapatan Gülyalı Turnasuyuspor, ikinci yarıda da 2 gol atarak sahadan 3-1 galip ayrıldı.Ordu 1. Amatör Küme Play-Off B Grubu Heyecanı Sona Erdi!

Orduspor 1 - 3 Galataspor

Hafta sonunun en çekişmeli maçında Orduspor ve Galataspor’a karşı karşıya geldi. Maçın ilk yarısını 1-0 önde kapatan Galataspor, ikinci yarıda da 2 gol atarak sahadan 3-1 galip ayrıldı. Bu galibiyetle Galatasaray 10 puana yükselerek zirvedeki yerini sağlamlaştırdı.

Kumruspor 5 - 0 Fatsa Yaşamspor

Hafta sonu oynanan son maçta Kumruspor ve Fatsa Yaşamspor karşı karşıya geldi. Maçın ilk yarısını 2-0 önde kapatan Kumruspor, ikinci yarıda da 3 gol atarak sahadan 5-0 galip ayrıldı. Bu galibiyetle Kumruspor 9 puana yükselerek ikinci sıraya yerleşti.

Puan Durumu

  1. Galataspor - 10 puan
  2. Kumruspor - 9 puan
  3. Gülyalı Turnasuyuspor - 8 puan
  4. Orduspor - 4 puan
  5. Doğaspor - 1 puan
  6. Fatsa Yaşamspor - 1 puanOrdu 1. Amatör Küme Play-Off B Grubu Heyecanı Sona Erdi!

5. Hafta Maçları

5. hafta Galataspor - Doğaspor, Fatsa Yaşamspor-Orduspor ve Gülyalı Turnasuyuspor-Kumruspor karşılaşmaları ile oynanacak.

Heyecan Devam Ediyor

Ordu 1. Amatör Küme Play-Off B Grubu'nda heyecan 5. hafta maçlarıyla devam edecek. Galataspor zirvedeki yerini korumak isterken, Kumruspor ve Gülyalı Turnasuyuspor da onu takip etmeye çalışacak.

10 Mar 2024 - 09:56 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun