Milliler Ordu'da Kampa Girdi!

2024 Paris Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları'nda mücadele edecek olan Türkiye B1 Futbol Milli Takımı, Ordu'da kampa girdi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri


2024 Paris Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları'nda mücadele edecek olan Türkiye B1 Futbol Milli Takımı, Ordu'da kampa girdi. 10-17 Mart tarihleri arasında Ordu Spor Toto Altınordu Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilecek kampın ilk antrenmanı bugün saat 16:00'da basına açık olarak yapılacak.

Antrenmana Ordu Valisi Muammer Erol'un da katılması bekleniyor. Vali Erol, milli takıma destek olmak ve kamplarını yerinde görmek için antrenmanda hazır bulunacak.

Hedef madalya

2022 yılında düzenlenen Dünya Şampiyonası'nda üçüncü olarak büyük bir başarı elde eden B1 Futbol Milli Takımı, Paris 2024'te de madalya hedefliyor. Milli takım, kamp boyunca yoğun bir çalışma programı uygulayacak ve Paris'teki oyunlara en iyi şekilde hazırlanmaya çalışacak.

Basın mensupları da antrenmanda

Bugün saat 16:00'da Ordu Spor Toto Altınordu Spor Kompleksi'nde gerçekleşecek ilk antrenman basına açık olacak. Basın mensupları, antrenmanı izleyerek milli takımla röportajlar yapabilecekler.

10 Mar 2024 - 09:33 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun