Kırsal Ziyaretlerde Ulaş Tepe’ye Yoğun İlgi

CHP Altınordu Belediye Başkan adayı Ulaş Tepe, dün akşam Topluca ve Alınca mahallelerinde coşkulu bir karşılama ile karşılandı. Tepe, ziyaretlerin yoğun ilgiyle devam ettiğini belirterek, kırsal mahallelerden kent merkezine desteklerin arttığını vurguladı.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Kırsal Ziyaretlerde Ulaş Tepe’ye Yoğun İlgi
Haber albümü için resme tıklayın

Kırsal mahalle ziyaretlerini de yoğun bir katılım ve ilgiyle sürdüren CHP Altınordu Belediye Başkan adayı Ulaş Tepe, dün akşam Topluca ve Alınca mahallelerinde büyük bir coşku ve yoğun bir ilgiyle karşılandı.

Kırsal Ziyaretlerde Ulaş Tepe’ye Yoğun İlgi

Ulaş Tepe, “ Seçim sürecinde daha önce de ziyaret ettiğimiz mahallelerimizde akşam saati, sis ve soğuk olmasına rağmen ilginin, sevginin ve muhabbetin ne kadar arttığını bu akşam net bir şekilde gözlemlemiş ve hissetmiş olduk. Konukseverlikleri için yüce gönüllü hemşehrilerimize teşekkürlerimizi iletiyorum. Belediye meclis üyesi adaylarımız ve parti heyetimizle birlikte ortaya koyduğumuz yoğun ve özverili çabanın karşılığını aldığımızı, sadece mekânlara değil gönüllerine de girdiğimiz hemşehrilerimizin coşkusundan net bir şekilde anlıyoruz. Kırsal mahallelerimizden kent merkezine 92 mahallemizde dört bir tarafta halkımızın kararını netleştirdiğini, 31 Mart için gün saydığını görüyoruz. Aynı kararlılık ve heyecanla 1 Nisan’dan itibaren hizmet seferberliğine başlayacağımızı ifade etmek istiyorum” dedi.

Kırsal Ziyaretlerde Ulaş Tepe’ye Yoğun İlgi

09 Mar 2024 - 17:00 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu