Aybastı Enver Yılmaz’ın Yanında

İYİ Parti'nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz, Aybastı ilçesini ziyaret etti. İlçe girişinde coşkulu bir karşılama ile karşılanan Yılmaz, esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi. Vatandaşlar, desteklerini dile getirirken, Yılmaz da sorunların çözümü için söz verdi. Mitingde duygusal anlar yaşandı, Yılmaz kalabalığa teşekkür etti ve Aybastı'nın sorunlarını çözeceklerini belirtti.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Aybastı Enver Yılmaz’ın Yanında
Aybastı Enver Yılmaz’ın Yanında
+2
Haber albümü için resme tıklayın

İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, iki gün konaklayacağı Aybastı ilçesini ziyaret etti. İlçe girişinde, davul ve zurnalar eşliğinde karşılanan Yılmaz'a vatandaşlar sevgi gösterilerinde bulundu.

İlçe merkezinde, esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştiren Enver Yılmaz'a ilgi oldukça yoğundu. Aybastılıların sıcakkanlılığı ve misafirperverliği, Enver Yılmaz'ı adeta bağrına bastı.

Aybastı Enver Yılmaz’ın Yanında

Ziyaretler sırasında vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Enver Yılmaz, 31 Mart sonrası, tüm sorunlara çözüm üreteceklerini belirtti.

Aybastılı vatandaşlar da Enver Yılmaz'a olan desteklerinin tam olduğunu belirtti.

Yılmaz'ın esnaf ziyaretleri kısa süre sonra dev bir mitinge dönüştü.

Aybastı Enver Yılmaz’ın Yanında

Aybastı’da Gözyaşları Sel Oldu

Enver Yılmaz Aybastı’da yaptığı mitingde gördüğü kalabalık karşısında gözyaşlarını tutamadı. Yılmaz konuşmasında, “Bu soğuk havaya rağmen bugün bizi bağrına basan kıymetli kardeşlerime teşekkür ediyorum. Her zamanki gibi Enver Yılmaz kardeşinizi bağrına bastınız.  Aybastı’yı her zaman kendi ilçem gibi gördüm. Aybastı’yı hiçbir zaman Ordu’dan, Ulubey’den, merkezden ayırmadım Aybastı'ya her geldiğimde kalbim kütür kütür atardı. Bugün de o heyecanım, o gururum, sizleri burada gördükten sonra bin kat daha artmış oldu. Aybastı'daki bu coşkuyu hesap edebiliyordum ama bu kadarını da beklemiyordum Allah razı olsun sizlerden” dedi.

Aybastı Enver Yılmaz’ın Yanında

"Aybastı'da Sorun Kalmayacak"

Aybastı'nın ihtiyacı olan otogar, doğalgaz çalışmaları, sanayi sitesi ve Perşembe Yaylası gibi önemli projelerin tamamlanması için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Enver Yılmaz, “Siz çağırdınız, biz geldik. Şimdi kaldığımız yerden devam. Ne yapacağız? Otogar başta olmak üzere, doğalgazın kalan yerlerini, sanayi sitesini, Perşembe Yaylası’nı ve nerede yol ve su ihtiyacı varsa hepsini çözeceğiz” diye konuştu.

"Aybastı’dan Rekor Bekliyorum"

Aybastı'nın kendisi için özel bir yer olduğunu vurgulayan Yılmaz, "Ben Aybastı’dan rekor bekliyorum. Hizmetse bizim işimiz, yolsa bizim işimiz, suysa bizim işimiz. Allah izin verirse grup yollarımızdan sonra mahalle yollarımızın tamamını, önce sıcak asfalt sonra beton asfalt yapmak suretiyle hizmetlerimiz kaldığı yerden devam edecek" şeklinde konuştu.

Aybastı Enver Yılmaz’ın Yanında

09 Mar 2024 - 14:53 Ordu/ Aybasti- Siyaset

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu