Öğrencilerden Gazze’ye 100 Bin Lira Yardım

Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrenciler tarafından Gazze’ye yardım amacıyla yapılan etkinlikte 100 bin lira toplandı.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Ordu’nun Ünye ilçesinde Filistin’deki Müslümanlara destek olmak amacıyla lise öğrencileri tarafından “Ünye Haydi Gazzeli Kardeşlerine İnsanlığa Sahip Çık” etkinliği düzenlendi.

Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul idaresi, öğretmenleri ve öğrencileri tarafından okulun çok amaçlı salonunda “Ünye Haydi Gazzeli Kardeşlerine İnsanlığa Sahip Çık” etkinliği düzenlendi. İsrail’in Gazze zulmüne tepki göstermek amacıyla düzenlenen etkinlikte hayır çarşısı kuruldu.

Öğrencilerden Gazze’ye 100 Bin Lira Yardım

Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz’ün yanı sıra kurum amirleri, okul müdürleri ve öğretmenler katıldığı okulun çok amaçlı salonunda düzenlenen etkinlikte, hayır çarşısı ise dualar eşliğinde açıldı. Etkinlikte Filistin'deki Müslümanlar için 100 bin TL yardım toplandı.

Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından etkinlik ile ilgili, “Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz tarafından, 'Ünye Haydi Gazzeli Kardeşine, İnsanlığa Sahip Çık' sloganıyla Filistin'e Yardım Kermesi düzenlenmiştir. Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özgür Tokgöz, Şube Müdürlerimiz, okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizin katılımlarıyla açılışı gerçekleştirilen kermeste emeği geçen herkese teşekkür ederiz” paylaşımında bulunuldu.

09 Mar 2024 - 11:30 Ordu/ Ordu- Eğitim

Mahreç  Soner Özdemir