Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası Düzenlendi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde düzenlenen "Evinin Sultanları" voleybol turnuvası, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Voleybol İl Temsilciliği tarafından organize edildi. Altınordu Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleşen turnuvada kadınlar, farklı pozisyonlarda görev yapan ve ev hanımlarından oluşan takımlarla bir araya geldi. Turnuva, "Sporda, evde, işte; Türk Kadını her yerde" sloganını desteklemeyi amaçladı.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası Düzenlendi
Haber albümü için resme tıklayın

Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde düzenlendi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Voleybol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen "Evinin Sultanları" adlı voleybol turnuvası, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle gerçekleştirildi.

Kadınlara yönelik etkinlikler çerçevesinde yapılan turnuva, Altınordu Atatürk Spor Salonunda gerçekleşti.

Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası Düzenlendi

Kadın personeller ve sporcu velileri, idarecilikten sporculuğa farklı pozisyonlarda görev yapan kadınlar, ev hanımları voleybol maçlarıyla bir araya geldi.

"Evinin Sultanları" turnuvası, kadınların sporda ve hayatın her alanında dile getirilen "Sporda, evde, işte; Türk Kadını her yerde" sloganını hayata geçirmeyi amaçladı.

Derece elde eden takımlara günün anısına kupa ve madalyaları takdim edilirken, 5 Takım ve 52 sporcunun katıldığı mini turnuvada sıralama şu şekilde oluştu;

1. Mekanın Sahipleri

2. Omega

3. Çamsan

4. İl Sağlık Müdürlüğü

5. Sosyal Hizmetler Merkezi

Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası Düzenlendi

09 Mar 2024 - 11:00 Ordu/ Ordu- Spor