Vali Erol, Şehit Aileleriyle Bir Arada

Vali Muammer Erol'un, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde düzenlenen yemek programında şehit eşleri ve aileleriyle bir araya geldi.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Vali Erol, Şehit Aileleriyle Bir Arada
Vali Erol, Şehit Aileleriyle Bir Arada
Haber albümü için resme tıklayın

Ordu Valisi Muammer Erol, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen yemek programında şehit eşleri ve aileleriyle bir araya geldi. Ordu Valiliği ve Ordu Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle OBB Kültür Otağı'nda gerçekleştirilen etkinlikte Vali Muammer Erol'a Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Celal Tezcan, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Tan, Fatsa Şühedalar Ordusu Derneği Başkanı Seniha Demir Dolu ve şehit eşleri ile aileleri eşlik etti.

Vali Erol, Şehit Aileleriyle Bir Arada

Vali Muammer Erol, şehit eşleri ve ailelerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak şu ifadeleri kullandı: "Aziz vatanımız ve kutsal değerlerimiz uğruna şehadet şerbeti içen kahraman şehitlerimizin kıymetli ailelerinin her zaman yanındayız. Şehitlerimizin bize emaneti olan aileleri, bizim başımızın tacıdır. Onlarla her fırsatta bir arada oluyoruz. Bugün de '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' vesilesiyle aziz şehitlerimizin eşleri ve ailelerini yalnız bırakmadık. Fedakârlığın timsali kahraman şehitlerimizin eşlerinin ve ailelerinin '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor, sizlere sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam diliyorum."

Programda, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ordu Şube Başkanlığı tarafından Vali Muammer Erol'a şehit ailelerine gösterdiği yakın ilgi ve destek dolayısıyla teşekkür plaketi takdim edildi. Vali Erol, Şehit Aileleriyle Bir Arada

09 Mar 2024 - 09:15 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz