Erdoğan: 31 Mart Türkiye İçin Bir Dönüm Noktası

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlediği 7. Gençlik Buluşması öncesinde vakfın 81 il temsilcisiyle bir araya geldi.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

"Bu Seçim Final!"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlediği 7. Gençlik Buluşması öncesinde vakfın 81 il temsilcisiyle bir araya geldi. Erdoğan, gençleri kalbi duygularıyla selamladığını belirtirken, önemli bir dönemin eşiğinde olduklarını vurguladı. 

Erdoğan: 31 Mart Türkiye İçin Bir Dönüm Noktası

31 Mart'ın Türkiye için bir dönüm noktası olduğunu söyleyen Erdoğan, AK Parti'nin bu seçimlerden alacağı sonucun tüm İslam dünyasının dikkatle izlediğini ifade etti. Seçimlere 22 gün kaldığını hatırlatan Erdoğan, bu süreyi en iyi şekilde değerlendirerek gerekli cevabı sandıkta vereceklerini belirtti. Kendisi için bu seçimin bir final olduğunu ifade eden Erdoğan, çıkacak sonucun gelecek nesillere bir emanet olacağını söyledi. Gençlere güvendiğini dile getiren Erdoğan, İstanbul başta olmak üzere bir değişim dönüşümü yaşamak istediklerini ve bu seçimlerin önemine vurgu yaptı. 

08 Mar 2024 - 22:47 Ordu- Gündem

Mahreç  Hayatgazetesi Ordu