Yerli Düşünce Derneği'nde Dostluklar Pekişiyor

AK Parti'nin eski Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Yerli Düşünce Derneği aracılığıyla ülkemize eğitim için gelen gençleri ağırlamaya devam ediyor. Son buluşmasında Afganistan, Mısır, Azerbaycan, Türkmenistan, Moğolistan, Cezayir, Özbekistan, Kırgızistan, Yemen, Tunus ve Fas'tan gelen öğrencilerle bir araya geldi. Program, dostlukların pekiştiği ve değerli fikirlerin paylaşıldığı bir ortam sunuyor.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri

26 ve 27. Dönem AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, farklı ülkelerden eğitim için ülkemize gelen gençleri Yerli Düşünce Derneği çatısı altında ağırlamaya devam ediyor.

Yerli Düşünce Derneği Genel Başkanı, 26 ve 27. Dönem AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, kardeş kahvaltıları buluşmalarına devam ediyor.  

Gündoğdu, eşi Gönül hanımın destekleriyle, Yerli Düşünce Derneğinde gelenekselleşen, farklı ülkelerden eğitim için ülkemize gelen gençlerle gerçekleştirdiği programda bu kez, Afganistan, Mısır, Azerbaycan, Türkmenistan, Moğolistan, Cezayir, Özbekistan, Kırgızistan, Yemen, Tunus ve Faslı öğrencileri ağırladılar.

Gündoğdu, program sonrası, “dostlukların pekiştiği, değerli fikirlerin konuşulduğu kardeş soframıza eşlik eden tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

08 Mar 2024 - 10:00 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu