Gündoğar'dan Coşkulu Mahalle Ziyaretleri

İzzet Gündoğar, 31 Mart yerel seçimleri öncesi mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Gündoğar'dan Coşkulu Mahalle Ziyaretleri
Haber albümü için resme tıklayın


AK Parti Aybastı Belediye Başkan Adayı İzzet Gündoğar, 31 Mart yerel seçimleri öncesi mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Uzundere Mahallesi'nde başladığı ziyaretlerini Zaferimilli Mahallesi'nde sürdüren Gündoğar, coşkulu bir şekilde karşılandı.

Gündoğar'dan Coşkulu Mahalle Ziyaretleri

Zaferimilli'de Gündoğar'a Destek Yağdı

Son ziyaretini Zaferimilli Mahallesi'ne gerçekleştiren Gündoğar, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ile birlikte Aybastı'ya güzel hizmetler yapacaklarını söyledi. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği ziyarette Gündoğar'a büyük destek verildi.Gündoğar'dan Coşkulu Mahalle Ziyaretleri

Gündoğar: "Aybastı'ya Hizmet Etmek İçin Varız"

Mahalle ziyaretlerinde gösterilen ilgi ve alakadan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Gündoğar, "Allah'ın izni, vatandaşlarımızın desteği ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın takdiri ile AK Parti'den Aybastı Belediye Başkan adayı oldum. Bu dönemde Allah'ın izni ile Orduda derece yapmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu kapsamda çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri yalnız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

05 Mar 2024 - 21:12 Ordu/ Aybasti- Siyaset

Mahreç  Salih Can Ongun