72 Sporcu Ödüllendirildi

Ordu, Türkiye Oryantiring Federasyonu iş birliğiyle düzenlenen 'Ordu Oksijen Oryantiring Yarışları'na ev sahipliği yaptı.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
72 Sporcu Ödüllendirildi
72 Sporcu Ödüllendirildi
+5
Haber albümü için resme tıklayın

Ordu, Türkiye Oryantiring Federasyonu iş birliğiyle düzenlenen 'Ordu Oksijen Oryantiring Yarışları'na ev sahipliği yaptı. Yarışlara 17 ilden 310 sporcu katıldı ve dereceye giren sporcular milli takım seçmeleri için puan elde ettiler.

72 Sporcu Ödüllendirildi

Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen yarışlarda, İzmir, Ankara, Tokat, Konya, Samsun, ve diğer birçok ilin yanı sıra Ordu'dan da sporcular mücadele etti. 17 il ve 38 kulüpten gelen toplam 310 sporcu, Ordu'nun muhteşem doğasında yarışma fırsatı buldu.

72 Sporcu Ödüllendirildi

Yarışlar, 2 Mart 2024'te Cumhuriyet Mahallesi'nde (Ordu Üniversitesi Spor Bilimleri Mevkii) ve 3 Mart 2024'te Şirinevler Mahallesi'nde gerçekleştirildi. 24 kategoride yapılan yarışlarda dereceye giren 72 sporcu ödüllerini aldı.

Ordu, ulusal ve uluslararası müsabakalara ev sahipliği yaparak sporun ve sporcunun destekçisi olduğunu bir kez daha gösterdi. 

03 Mar 2024 - 18:30 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Sibel Yılmaz