O İlde Fatura Derdine Son!

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, müjdeli bir haberle ilçe sakinlerini sevindirdi. Artık faturaların vatandaşın cebini yakmayacağını kaydetti ve şu şekilde konuştu. Detaylar haberimizde.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
O İlde Fatura Derdine Son!
O İlde Fatura Derdine Son!
Haber albümü için resme tıklayın

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, müjdeli bir haberle Gaziantep İslahiye ilçesinde yaşayan vatandaşları sevindirdi. Vural, sosyal medya üzerinden duyurduğu habere göre, 6 Şubat 2023 tarihinden itibaren su faturalarının 18 ay boyunca ödenmeyeceğini açıkladı. Bu karar, bölgedeki ekonomik zorlukları hafifletmek ve vatandaşlara ekonomik olarak bir nefes aldırmak amacıyla alındı. 

O İlde Fatura Derdine Son!

Kemal Vural, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Su faturalarında ödeme sıkıntısına son! 6 Şubat 2023'ten itibaren 18 ay boyunca su faturalarınızı ödemeyeceksiniz. Bu karar, asrın felaketi sırasında yaşanan zorlukları hafifletmek adına atılan bir adımdır. Su kullanımında tasarruf yaparken aynı zamanda ekonomik olarak rahat bir nefes alabileceksiniz. Hep birlikte, dayanışma ve tasarruf ile daha güçlü bir geleceğe adım atıyoruz."

Gaziantep, Türkiye'de yaşanan büyük depremlerden biriyle ağır yaralar almıştı. 

O İlde Fatura Derdine Son!

03 Mar 2024 - 16:10 - Ekonomi