"Verdiğimiz Sözü Tuttuk"

Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan, Uzunmahmut Derekol Mahallesi'nde yapılan beton yol çalışmasını tamamlayarak mahalle sakinlerine verdiği sözü yerine getirdi.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
"Verdiğimiz Sözü Tuttuk"
Haber albümü için resme tıklayın

Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan, Uzunmahmut Derekol Mahallesi'nde gerçekleştirdikleri beton yol çalışmasını tamamlayarak verdiği sözleri yerine getirdiklerini duyurdu.

Başkan Türkcan, geçtiğimiz hafta mahalle toplantısında muhtar ve mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi. Dernek binası ve cami önüne istenen beton yol çalışmasını hayata geçirdiklerini ifade eden Türkcan, "Verdiğimiz sözlerin her zaman arkasındayız. Milletimizin karşısına hiçbir zaman boş vaatlerle çıkmadık. Bundan sonra da durmadan, yorulmadan çalışmaya, verdiğimiz sözleri yerine getirmeye devam edeceğiz" dedi. 

Mahalleye yapılan beton yol çalışmasının tamamlanmasıyla birlikte hemşehrilerine hayırlı olsun dileklerini ileten Türkcan, vatandaşların ihtiyaçlarına duyarlı bir belediyecilik anlayışıyla hareket ettiklerini vurguladı. Bu projeyle birlikte Ulubey Belediyesi'nin mahallelerine yapılan hizmetleri sürdürdüğünü belirten Türkcan, mahalle sakinlerine daha yaşanabilir bir çevre sunma gayretlerinin devam edeceğini aktardı.  

03 Mar 2024 - 15:50 Ordu/ Ulubey- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz