Çıkan Yangında Ev Kullanılamaz Hale Geldi!

Akşam saatlerinde Ordu’nun Akkuş İlçesinde çıkan yangında bir ev kullanılamaz hale geldi. Olay yerinde incelemede bulunan Başkan İsa Demirci, yaraları saracaklarını söyledi.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
Çıkan Yangında Ev Kullanılamaz Hale Geldi!
Haber albümü için resme tıklayın

Edinilen bilgiye göre, Akkuş ilçesi Karaçal Mahallesi’nde akşam saatlerinde Dursun Işık'a ait evde yangın çıktı. Olayın ardından itfaiye ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri tarafından uzun uğraşlar sonucu söndürülen yangın sonrası ev kullanılamaz hale geldi. Yangının çıkış nedeni ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Olay yerine gelerek incelemede bulunan Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, ev sahibi Dursun Işık'ı da ziyaret ederek yaraları birlikte saracaklarını söyledi.

Çıkan Yangında Ev Kullanılamaz Hale Geldi!

“Her Türlü Desteği Vereceğiz”

Başkan İsa Demirci yaraların sarılması için her türlü desteğin sağlanacağını açıklayarak; “Karaçal Mahallemizde bugün çıkan yangında evi büyük oranda zarar gören Dursun Işık'ı İlçe Başkanımız İbrahim Demir ile birlikte ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Dursun kardeşimize elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz. Rabb'im beterinden korusun” dedi.

29 Şub 2024 - 20:48 Ordu/ Akkuş- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir