3 Boyutlu Maket Yarışması Düzenlendi

Haki Yener İlkokulu'nda öğrencilerin hazırladığı 3 Boyutlu Maket Sergisi beğeniyle karşılandı.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
3 Boyutlu Maket Yarışması Düzenlendi
Haber albümü için resme tıklayın

Dilimizin zengin deyimleri ve atasözlerinin ilginç bir şekilde sunulduğu 3 boyutlu maket sergisi, Haki Yener İlkokulu öğrencileri tarafından büyük bir titizlikle hazırlandı. 29 Şubat 2024 Perşembe günü gerçekleştirilen serginin açılışına, Kaymakam Erkan Karahan, Şube Müdürleri Sezayi Okutan ve Ömer Medin, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. 

3 Boyutlu Maket Yarışması Düzenlendi

Dereceye Girenler Ödüllendirildi

Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Ardından, okul bünyesinde düzenlenen yetenek yarışmasında dereceye giren öğrencilerin gösterileri izlendi. Gösterilerin ardından, 3 boyutlu maket hazırlama yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin takdim edildiği bir tören düzenlendi. Kaymakam Erkan Karahan, ödül töreninde yaptığı konuşmada, etkinliklerin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederken, dereceye giren öğrencileri tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

Ödül töreninin ardından, serginin açılışı gerçekleştirildi ve Kaymakam Erkan Karahan, öğrencilerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Program, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

Bu etkinlik, öğrencilerin yaratıcılığını ve sanatsal becerilerini geliştirme fırsatı sunarken, aynı zamanda dilimizin kültürel mirasına da vurgu yaparak değerlerimizi gelecek nesillere aktarmaya yönelik önemli bir adım oldu. 

29 Şub 2024 - 17:30 Ordu/ Ordu- Eğitim

Mahreç  Sibel Yılmaz