Vali Erol, Hane Ziyaretlerine Devam Ediyor

Vali Muammer Erol, şehit, gazi, engelli, dul, yetim, yaşlı, hasta ve ekonomik yoksunluk içinde bulunan aileleri ziyaret etmeye devam ediyor.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın


Vali Erol, Altınordu ilçesi Karşıyaka ve Durugöl mahallelerinde ikamet eden şehit ailelerini ziyaret etti. İlk ziyaretini 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit olan Özel Harekât Polisi Birol Yavuz'un ailesine gerçekleştiren Vali Erol, şehit ailesinin acısını paylaştı ve her zaman yanlarında olduklarının altını çizdi.

Daha sonra 22 Nisan 1996 tarihinde Bingöl'de şehit olan Polis Memuru Tufan Erkut'un eşi Tülin Erkut'u da ziyaret eden Vali Erol, şehit ailelerine saygılarını sundu.

Vali Erol, Hane Ziyaretlerine Devam Ediyor

Vali Erol, Karşıyaka mahallesinde yaşayan engelli Derya Keskin ve Semra Bekdemir ile Durugöl mahallesinde ikamet eden engelli 26 yaşındaki Metin Yağız Karagöl'ü de evlerinde ziyaret etti.

Ailelerin sıkıntı ve taleplerini de dinleyen Vali Erol, "Bize düşen ne varsa yapmaya hazırız" dedi. Ailelerin sıkıntılarının giderilmesi için Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Tan'a talimat verdi.

Ziyaretlerden dolayı Vali Muammer Erol'a teşekkür eden aileler, "Sayın Valim Allah yolunuzu açık eylesin. Rabbim sizi kazadan, beladan korusun. Ziyaretinizle bizleri çok memnun ettiniz" diyerek dualarını eksik etmediler.

29 Şub 2024 - 21:30 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun