Badminton Yıldızları Ter Döktü!

Ordu'da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Badminton İl Temsilciliği tarafından düzenlenen "Badminton Yıldızlar İl Birinciliği" müsabakaları sona erdi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Badminton Yıldızları Ter Döktü!
Haber albümü için resme tıklayın


Ordu'da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Badminton İl Temsilciliği tarafından düzenlenen "Badminton Yıldızlar İl Birinciliği" müsabakaları sona erdi. İki gün boyunca Başpehlivan Recep Kara Spor Salonunda kıyasıya mücadele eden sporcular, dereceye girebilmek için ter döktüler.

Kızlarda Kumru Atatürk Ortaokulu Birinci Oldu

Kızlar kategorisinde Kumru Atatürk Ortaokulu birinci, Altınordu Durugöl Ortaokulu ikinci, Ulubey Aydınlar Ortaokulu üçüncü ve Perşembe İmam Hatip Ortaokulu dördüncü oldu.

Badminton Yıldızları Ter Döktü!

Erkeklerde Ulubey Aydınlar Ortaokulu Zirvede

Erkeklerde ise Ulubey Aydınlar Ortaokulu birinci, Kumru Atatürk Ortaokulu ikinci, Altınordu Şehit Oğuzhan Arduç Ortaokulu üçüncü ve Fatsa Şehit Ümit Karamustafa Ortaokulu dördüncü sırayı elde etti.

Dereceye Giren Sporculara Madalya ve Kupa

Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara madalya ve kupa takdim edildi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, dereceye giren sporcuları tebrik ederek, grup müsabakalarında başarılar diledi.Badminton Yıldızları Ter Döktü!

Grup Müsabakaları Mart Ayında

Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları Daire Başkanlığı tarafından 24-26 Mart 2024 tarihleri arasında 9 il merkezinde grup müsabakaları düzenlenecek. Grup müsabakalarını başarıyla tamamlayan sporcular 16-19 Nisan 2024 tarihlerinde Kırklareli'nde düzenlenecek Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanacak.

Heyecanlı Müsabakalar

İki gün boyunca süren Badminton Yıldızlar İl Birinciliği müsabakaları, izleyenler tarafından da büyük ilgiyle takip edildi. Sporcuların performansı büyük beğeni topladı.

29 Şub 2024 - 19:00 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun