TSK Personeline Yüzde 30 İndirim!

PTT AŞ, Millî Savunma Bakanlığı ile yaptığı iş birliği kapsamında Türk Silahlı Kuvvetleri personeline özel bir kampanya başlattı.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
TSK Personeline Yüzde 30 İndirim!
Haber albümü için resme tıklayın

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren PTT AŞ, Türk Silahlı Kuvvetleri personeli ve ailelerine özel bir kampanya başlattı. Millî Savunma Bakanlığı ile yapılan iş birliği kapsamında, TSK personeli ve birinci derece aile bireyleri, yurtiçi kargo gönderimlerinden yüzde 30 indirimli faydalanabiliyor. 

TSK'ya Destek

PTT AŞ'nin Millî Savunma Bakanlığı ile yaptığı anlaşma, TSK personeline ve ailelerine moral ve motivasyon sağlamayı amaçlıyor. Bu özel kampanya ile ateş hattında görev yapan kahraman TSK mensuplarına destek olunması hedefleniyor. 

TSK Personeline Yüzde 30 İndirim!

Yüzde 30 İndirim

Tüm TSK mensupları ve ailelerine yönelik olarak yapılan bu kampanyada, yurt içi varışlı kargo gönderimlerinde güncel tarife üzerinden yüzde 30 indirim uygulanıyor. İndirimden faydalanmak isteyen TSK personeli ve aileleri, PTT iş yerlerinde görevli personele ait çipli akıllı kurum kimlik kartlarını veya aile bireylerine ait kurum kimlik kartlarını ibraz etmeleri gerekiyor.TSK Personeline Yüzde 30 İndirim!

Bu özel destek kampanyasıyla, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları ve ailelerine PTT AŞ'den gelen ekonomik destek ve kolaylık sağlanarak, onların günlük hayatlarını biraz daha rahat bir şekilde idare etmeleri amaçlanıyor. 

29 Şub 2024 - 12:20 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz