Gülyalı Belediyesi, 52. Yılını Kutladı

29 Şubat 1972’de kurulan Gülyalı Belediyesi, “Gelenekten Geleceğe Nesiller Boyu Hizmet” temasıyla düzenlediği Vefa Gecesi’yle 52. yılını kutladı.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Gülyalı Belediyesi, 52. Yılını Kutladı
Gülyalı Belediyesi, 52. Yılını Kutladı
Haber albümü için resme tıklayın

Gülyalı Belediyesi, 29 Şubat 1972'de kuruluşunun 52. yılını büyük bir coşkuyla Vefa Gecesi etkinliğiyle kutladı. Belediye Başkanı Ulaş Tepe'nin duygusal veda mesajıyla renklenen gece, "Gelenekten Geleceğe Nesiller Boyu Hizmet" temasıyla anlam kazandı.

Gülyalı Belediyesi, 52. Yılını Kutladı

Başkan Tepe, geceye dair duygularını paylaşırken, "Bu bir bayrak yarışıdır, bundan sonra bayrağı taşıyacaklara yürekten başarılar diliyorum" dedi. Yerel seçimlerin 5 yılda bir yenilendiğini hatırlatan Tepe, belediye başkanlarına, muhtarlara, belediye meclis üyelerine ve emekçi personele teşekkürlerini iletti. Gülyalı Belediyesi, 52. Yılını Kutladı

Özel Belgesel İlgi Odağı Oldu 

Gecenin en dikkat çeken bölümlerinden biri ise, Gülyalı Belediyesi'nin 52 yılını anlatan özel belgeselin büyük beğeni toplamasıydı. Başkan Tepe, kurum kültürünü oluşturmak ve belleği canlı tutmak adına böyle bir etkinliği gerçekleştirdiklerini vurguladı. Gülyalı Belediyesi, 52. Yılını Kutladı

Güzel Temennilerde Bulundu

Gülyalı'nın her zaman ilklerin öncüsü olduğunu ifade eden Başkan Tepe, geleceğe yönelik umut dolu mesajlar verdi ve veda dileklerini iletti. Hazırlanan özgün belgesel ve vefa gecesi organizasyonunda emeği geçen herkese teşekkür ederken, önümüzdeki günlerde yapılacak ziyaret programıyla "Allahaısmarladık" demek için hazır olduklarını belirtti.

29 Şub 2024 - 12:00 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz