Orduspor, Doğaspor'u Fırtına Gibi Geçti: 4-1

Ordu 1. Amatör Küme Play-Off B grubunda mücadele eden Orduspor, Doğaspor ile karşı karşıya geldi. İlk yarıyı 2-0 önde kapatan Orduspor, ikinci yarıda da üstün performansını sürdürerek sahadan 4-1'lik galibiyetle ayrıldı.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Orduspor, grup maçlarındaki ikinci hafta mücadelesinde rakibi Doğaspor karşısında etkili bir oyun ortaya koydu. İlk haftada berabere kalan ve son maçta mağlup olan iki takımın mücadelesi oldukça çekişmeli başladı. Ancak Orduspor, ilk yarıyı 2-0 önde tamamlamayı başardı.

İkinci yarıda da hücumda etkili olan Orduspor, fırtına gibi eserek rakibine karşı üstünlüğünü korudu. Sahadan 4-1'lik galibiyetle ayrılan Orduspor, bu sonuçla puanını 4'e yükseltti ve grubunda iddiasını sürdürdü. Doğaspor ise ikinci hafta sonunda puanla tanışamadı ve zorlu mücadeleden mağlubiyetle ayrıldı.

Orduspor'un etkili performansı ve galibiyeti, takımın Play-Off B grubundaki hedeflerine ulaşma yolunda önemli bir adım oldu. Doğaspor ise puan alamamanın dezavantajını yaşarken, önümüzdeki maçlarda toparlanma çabası içerisinde olacak.

24 Şub 2024 - 13:17 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun