Küçürek Öykü Yarışmasının Ödül Töreni Gerçekleştirildi

Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Kapı' temalı öykü yarışmasında dereceye giren yönetici ve öğretmenlere ödülleri verildi.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce resmi ve özel okul/kurumlarda, eğitim öğretim hizmetleri sınıfında fiilen görev yapmakta olan yönetici ve öğretmenler arasında düzenlenen “Kapı” temalı küçürek öykü yarışması düzenlenmişti.

Yarışmanın sonucunda, Zuver Kaya Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Özel Eğitim Öğretmeni Sevil Şentirk birinci, Vilayetler Hizmet Birliği Adil Karlıbel İlkokulu Sınıf Öğretmeni Gül Aksoy ikinci, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Turan Aksoy üçüncü olurken özendirme ödüllerini ise Adil Karlıbel Özel Eğitim Meslek Okulu Özel Eğitim Öğretmeni Şulen Kumcu ve Bayadı Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Özlem Tali paylaştı.

Yarışmanın ödül töreni 23 Şubat 2024 Cuma günü Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Altınordu Kaymakam Refiki Recep Ali Çolak ile Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek’in katılımıyla gerçekleşen ödül törenine özel büro biriminde görevli öğretmeni Tuna Eselioğlu ile yarışmada dereceye giren öğretmenler katıldı. Törende öğretmenler ile yarışma ve eserleriyle ilgili sohbet edildi.

Sohbetin ardından Altınordu Kaymakam Refiki Recep Ali Çolak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek, öğretmenleri tebrik edip onlara plaket ile hediyelerini takdim etti. Hatıra fotoğrafının çekilmesiyle ödül töreni sona erdi.

Küçürek Öykü Yarışmasının Ödül Töreni Gerçekleştirildi

23 Şub 2024 - 22:35 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu