Vatandaş Hizmet İstiyor!

Perşembe ilçesindeki Çerli Köyü, Güney Mahallesi ve Ulubey Karakoca Mahallesi'nde yaşanan yol sorunlarına dikkat çekiliyor. Vatandaşlar, yıllardır yapılmayan bakım ve iyileştirmeler nedeniyle mağduriyet yaşıyor. Yerel yönetimden yol talepleri artıyor.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri
Vatandaş Hizmet İstiyor!
Haber albümü için resme tıklayın

Vatandaşlar, Perşembe ilçesindeki Çerli Köyü Güney Mahallesi ve Karakoca Mahallesi'nde yaşanan yol sorunlarına dikkat çekiyor.

Cemal Sakarya, Güney Mahalle'de yolların bakımının yapılmadığını ve 6 yıl önce çakıl dökülmesine rağmen herhangi bir iyileştirme yapılmadığını belirtiyor.

Karakoca Mahallesi'nden Ulubeyli Tevfik Baş ise, köylerindeki yol sorununun ciddi olduğunu ve belediye başkanının vatandaşlara karşı ilgisiz davrandığını savunuyor.

Vatandaş Hizmet İstiyor!

“6 Yıl Önce Dökülen Çakılla Kaldı”

Sakarya, “Yolların bakımı yok arabalar zor geçiyor. 6 yıl önce çakıl döktüler onunla kaldı. Muhtar bakmıyor. Yol geçişi yok. Perşembe’nin belediye başkanı da sahip çıkmadı. Bir kere geldi baktı başka hiçbir şey yok. İnşallah yeni başkandan hizmet görürüz.” dedi.

Vatandaş Hizmet İstiyor!

Karakoca Mahallesi Yol İstiyor

Ulubeyli Tevfik Baş ise, “Karakoca Mahallesi’nde Karakoca camisinin yanından Hacettepe’ye kadar yol çok berbat. Belediye başkanı insanlara gıcık olmuş bakmıyor. Bizim köyümüzün yollarını yapmıyor. Seyit Torun’la zamanında bir sorunu olmuş, vatandaşlar tepki gösterince daha hizmet falan gelmedi. O zamandan beri hiçbir şey yapmadı nerdeyse köye. Ne düğüne ne cenazeye hiçbir şeye gelmiyor belediye başkanı. Yine de onu aday gösterdiler. Karakocada bütün yollar kötü. Her yer çakıl” diye konuştu.

Özel Haber/Nergis Kobak

23 Şub 2024 - 17:22 Ordu- Gündem

Mahreç  Nergis Kobak