Devam Eden Projeleri Tamamlamak İçin Çalışıyor

Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, yeniden aday gösterilmemesine rağmen devam eden çalışmaları tamamlamaya gayret gösteriyor.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

Yeniden aday gösterilmeyen Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, devam eden projeleri tamamlamak için çalışıyor.

Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, hafta içinde de, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı(DOKAP)’na bir ziyaret gerçekleştirdi. DOKAP Başkanı Hakan Gültekin ile Perşembe’de devam eden ve takibini sürdürdüğü projeler ile ilgili istişarelerde bulunan Başkan Tandoğan; “kıymetli dostuma görevinde başarılar diliyorum devam eden projeleri bir an önce hizmete almak için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu. 

Tepki Gördü 

Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, AK Parti tarafından bu dönem aday gösterilmemiş, yerine Büyükşehir Belediye Başkanı M. Hilmi Güler’in daire başkanlarından olan ve adı sık sık olumsuz iddialarla gündeme gelen Cihat Albayrak aday gösterilmiş, bu da ilçede ve partide büyük tepki ile karşılanmıştı.  

23 Şub 2024 - 22:00 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Hayatgazetesi Ordu