Ulaş Tepe’den Sorun Değil, Çözüm Odaklı Yaklaşım

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde yaptığı konuşmada, “Sorunları Altınordu'nun imkanları ölçüsünde de çözen bir belediye olacağız.” dedi.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Ulaş Tepe’den Sorun Değil, Çözüm Odaklı Yaklaşım
Ulaş Tepe’den Sorun Değil, Çözüm Odaklı Yaklaşım
Haber albümü için resme tıklayın

Altınordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti ziyaretine meclis üyesi adayları ve partililer ile berabere katıldı. Cemiyet başkanı Erdoğan Erişen, açılış konuşmasını yaptıktan sonra 31 Mart yerel seçimleri için başarı diledi.

“Yaşanan Sıkıntıları Çok İyi Biliyoruz”

Ulaş Tepe, şehrin geleceğine yönelik heyecan verici planlarını paylaşarak, Altınordu'nun daha ileri ve güzel bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerlediğini belirterek, “ Ordu’muz, Altınordu’muz için yeni bir heyecanla, yeni bir azimle, çok daha ileri, çok daha güzellerini yapmak üzere yola çıktık ve emin adımlarla ilerliyoruz. Bundan sonraki süreçte özellikle de ilanlar ve diğer belediye çalışmaları noktasında sadece belli bir gazete değil, adaletli bir dağılım olacak. Herkes bu sürecin içerisinde paydaşı olacak. Burada cemiyet başkanımız bizim şüphesiz bu konudaki birlikteliğin sahibi olarak muhatabımız olacak ve bu süreci inşallah en sağlıklı şekilde geleceğe taşıyacağız. Sadece yerel gazete değil sosyal medya ve televizyon, radyo anlamında da şehrimizde bu konulara ciddi bir ilerleme kat ediyoruz. Yaşanan sıkıntıları çok iyi biliyoruz.” dedi.

Ulaş Tepe’den Sorun Değil, Çözüm Odaklı Yaklaşım

“Beraber Bir Mesai Yapıyoruz”

Basınla kurduğu ilişkiye önem vererek, adalet ve eşitlik ilkesinden ödün vermeden hareket ettiklerini vurgulayarak, “O yüzden basının birebir ulaşabileceği, sürecin içerisinde olabileceği yepyeni bir dönem başlatacağız Gülyalı'da bunu çok kısıtlı imkanlarla yaptık ama adaletten ayrılmadık. Bütün gazetelere, bütün yerel basına eşit seviyede durmaya özen gösterdik. Hatta ilk biliyorsunuz biz başlattık, oradaki bütün ilçe belediyeleri noktasında bütün ilimizdeki bütün yerel gazetelerimizin hepsine düzenli abone oluyoruz, devam ettiriyoruz. Altınordu’da bunu daha adaletli ve daha kapsayıcı, daha bütüncül bir politika ile beraber yapacağız” dedi.

Ulaş Tepe’den Sorun Değil, Çözüm Odaklı Yaklaşım

“Sorunları Çözen Bir Belediye Olacağız”

Ulaş Tepe, konuşmasında Altınordu'nun geleceği için yeni bir heyecan ve azimle hareket ettiklerini vurgulayarak, “Hemşehrilerimizin çok ciddi bir sempatisi var. Altınordu Belediyesi özelinde de vatandaşımızın belli şikayetleri var onları dinliyoruz. Altınordu'da imarın durmasından kaynaklı ciddi bir mağduriyet var. Esnafımızda da var, iş dünyasında da var, her grupta var. Yani sıvacısından boyacısına kadar herkes bu konuda çok muzdarip. Bunu çok fazla aldık. Özellikle de sokakta yaşayan patili dostlarla ilgili çok fazla eleştiri alıyoruz. Bütün bunlarla beraber göreceksiniz yeni dönemde biz çok daha heyecanlı, çok daha azimli sorunu büyükşehre havale eden değil, sorunu Altınordu'nun imkanları ölçüsünde de çözen bir belediye olacağız. Sorun değil, çözüm üreteceğiz.” diye konuştu.

Ulaş Tepe’den Sorun Değil, Çözüm Odaklı Yaklaşım

22 Şub 2024 - 12:05 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu