Adaylar Derneklerden Destek İstiyor

Ordu'da belediye başkan adayları, seçim sürecinde kendi ilçelerinin yanı sıra farklı illerdeki dernekleri ziyaret ederek destek arayışında bulunuyor. Bu ziyaretler, 31 Mart 2023'teki seçimlerde oy kullanacak Orduluların tercihlerini etkileyerek seçim dinamiklerini önemli ölçüde değiştiriyor. Adayların farklı illerdeki derneklere yaptığı ziyaretler, seçim rekabetini artırıyor.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Ordu'nun ilçelerinden belediye başkanlığı adaylığına çıkan siyasi isimler, seçim sürecinde sadece kendi ilçelerinde değil, farklı illerdeki derneklerde de aktif bir şekilde görünüyor.

Seçim arenasında sık sık boy gösteren belediye başkan adayları, farklı illerde bulunan derneklerin üyelerini ziyaret ederek destek talebinde bulunuyorlar. 31 Mart 2023'teki seçimler için oy kullanmak üzere memleketlerine dönecek olan Ordulular, bu ziyaretlerin etkisiyle kararlarını şekillendiriyorlar.

Siyasi isimlerin farklı illerdeki derneklerde gerçekleştirdiği ziyaretler, seçim dinamiklerini önemli ölçüde değiştiriyor. Orduluların seçimdeki tercihleri, bu ziyaretlerin sonuçlarıyla doğrudan etkileniyor. Belediye başkan adaylarının, farklı illerdeki derneklerde gösterdiği aktif çaba, seçim sürecindeki rekabeti de artırıyor.

Adaylar Derneklerden Destek İstiyor

18 Şub 2024 - 11:10 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu