Müge Anlı'da Gamze Gündoğdu Gizemi: Yasak Aşk mı, Kaçırılma mı?

ATV ekranlarında her gün milyonlarca izleyiciyle buluşan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programı, bu kez yürek burkan bir hikayeye ev sahipliği yapıyor.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

 2004 yılında kaybolan 2 yaşındaki Gamze Gündoğdu'nun bugün bulunup bulunmadığı merak konusu haline geldi.

2004 yılında kaybolduğunda sadece 2 yaşında olan Gamze'nin anne ve babası, kızlarını aramak için Müge Anlı'ya başvurdu. Ancak Gamze'nin kayboluşu üzerine ortaya çıkan hikaye, ailenin dramını daha da karmaşık bir hale getirdi. Ömer Gündoğdu, kardeşinin eşinin yasak aşkının bu trajediye yol açmış olabileceğinden şüphelenirken, programda ortaya çıkan gizemli ilişkiler ve suçlamalar arasında ailenin acılı arayışı sürüyor.

Yayına telefonla bağlanan Gülbane Hanım, kendisine yöneltilen suçlamaları reddetti ve asıl tehdit ve şüphelerin başka bir yerde aranması gerektiğini iddia etti. Programda, Gamze'nin ailesi olan Ömer ve Yasemin çifti de stüdyoda yer aldı. Ömer Gündoğdu, kardeşinin eşinin yasak aşkı yüzünden çocuğunun kaçırıldığından şüphelenirken, Gülbane Hanım ise kendi ilişkilerine dair suçlamaları reddetti ve farklı bir yöne işaret etti.

Gamze Gündoğdu'nun bulunup bulunmayacağı ve ailenin yaşadığı acı dolu sürecin sonuçları, programın ilerleyen bölümlerinde ortaya çıkacak.

13 Şub 2024 - 21:30 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Salih Can Ongun