Yılmaz: Fatsa'ya Hizmet Etmek İçin Sabırsızlanıyorum!

İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Fatsa ilçesinde yoğun bir tempo ile çalışmalarını sürdürüyor.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Yılmaz: Fatsa'ya Hizmet Etmek İçin Sabırsızlanıyorum!
Yılmaz: Fatsa'ya Hizmet Etmek İçin Sabırsızlanıyorum!
Haber albümü için resme tıklayın

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Fatsa ilçesinde yoğun bir tempo ile çalışmalarını sürdürüyor. Son üç gündür aralıksız ziyaretler gerçekleştiren Yılmaz, Fatsalı vatandaşlar tarafından sevgiyle karşılanıyor ve esnaf ziyaretlerine de büyük önem veriyor.
Yılmaz: Fatsa'ya Hizmet Etmek İçin Sabırsızlanıyorum!
 Bugün de Fatsa'da esnaf ziyaretlerine devam eden Enver Yılmaz, Fatsa Özel Sanayi Sitesi'nde esnafın sorunlarını ve taleplerini dinledi. Yaptığı açıklamada, "Güne yine erken başladık. Fatsa Özel Sanayi Sitesi bize sabah kahvaltısıyla birlikte değerli başkanlarımızın himayesinde güzel bir ev sahipliği yaptı. Öncelikle kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.Yılmaz: Fatsa'ya Hizmet Etmek İçin Sabırsızlanıyorum!
Sanayi esnafının Fatsa'nın ekonomisinde önemli bir role sahip olduğunu vurgulayan Yılmaz, sanayi bölgesindeki eksikliklerin çözülmesi için çalışacaklarını belirtti. Yılmaz, "Geçmiş dönemlerde görevde olduğumuz zamanlarda altyapıya ilişkin önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Şimdi ise burada bir takım eksiklikler olduğunu biliyoruz ve bu eksiklikleri seçimden sonra rahat bir şekilde çözeceğiz" şeklinde konuştu.Yılmaz: Fatsa'ya Hizmet Etmek İçin Sabırsızlanıyorum!
Fatsa'da gerçekleştirilen ziyaretlerde vatandaşlarla buluşarak şehri gezeceklerini ve seçim takvimi boyunca halkın yanında olacaklarını vurgulayan Yılmaz, "Biz gerçek bir belediyeciyiz. Siz beni tanıyorsunuz. Dün Fatsa'daydık, bugün Fatsa'dayız ve yarın da Fatsa'da olacağız" dedi.

13 Şub 2024 - 14:35 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Salih Can Ongun