TFF, 52 Orduspor'un Talebini Değerlendiriyor!

52 Orduspor yönetimi, Cumartesi günü oynanacak olan Gümüşhane SF maçının gece saatlerinde oynanması için Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) resmi bir başvuru yaptı.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

52 Orduspor yönetimi, Cumartesi günü oynanacak olan Gümüşhane SF maçının gece saatlerinde oynanması için Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) resmi bir başvuru yaptı. Maçın saatine ilişkin son kararın TFF tarafından verilmesi bekleniyor.

52 Orduspor'un bu talebi üzerine, TFF'nin maçın saati ile ilgili olarak yapacağı değerlendirme ve vereceği karar futbol camiası tarafından merakla bekleniyor. Gümüşhane SF maçının ne zaman ve hangi saatte oynanacağı konusunda netlik kazanması için TFF'nin yakın zamanda bir açıklama yapması bekleniyor.

52 Orduspor'un Gümüşhane SF maçının gece saatlerinde oynanması talebi, TFF'nin değerlendirmesi sonucunda netlik kazanacak. Maçın saati ile ilgili alınacak kararın, hem kulüp hem de futbolseverler tarafından dikkatle takip edileceği ve maçın daha geniş bir izleyici kitlesiyle buluşması için umutlu beklentilerin olduğu belirtiliyor.

13 Şub 2024 - 12:21 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun