Hükümlülere Tarım ve Hayvancılık Anlatıldı

Ünye’de denetim altında bulunan hükümlülere Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Ünye İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliğinde tarım ve hayvancılık konulu seminer düzenlendi.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü'nün denetim altında bulunan hükümlülere yönelik yapmış olduğu rehberlik çalışmaları kapsamında; Ünye İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün katkılarıyla “Tarım ve Hayvancılık" konulu seminer düzenlendi.

Hükümlülere Tarım ve Hayvancılık Anlatıldı

Ünye Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Toplantı Salonunda düzenlenen seminere katılan denetim altında bulunan hükümlülere Ünye İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ferda Yıldırım, Ziraat Mühendisi Özgür Beşlioğlu ve Veteriner Hekim Döndü Yelekin tarafından Bitkisel Üretim; Tarla Bitkileri Yetiştiriciliği, Bahçe Bitkileri Yetiştiriciliği, Örtüaltı Sebze Yetiştiriciliği ile Hayvan Yetiştiriciliği konularında Büyükbaş, Küçükbaş ve Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği ile Arıcılık konularında genel bilgilendirmeler yapıldı.

Katılımcılara ayrıca Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi ve Genel Tarımsal Desteklemeler ile Tarım Sigortaları konularında bilgilendirmeler yapıldı.

13 Şub 2024 - 10:20 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir