İş İnsanından Belediyeye Hibe

Aybastı Belediyesi'ne genç iş insanı Volkan Çetin tarafından Nissan marka bir Jeep hibe edildi. Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, hizmet binası önünde düzenlenen teslim törenine katıldı. Başkan Geçtan, aracın ilçenin hizmet kalitesini artırmak için önemli bir adım olduğunu belirtti.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Aybastılı genç iş insanı Volkan Çetin tarafından Aybastı Belediyesi hizmetlerinde kullanılmak üzere Nissan Marka Jeep hibe edildi.

Aybastı Belediyesi hizmet binası önünde düzenlenen teslim törenine Belediye Başkanı Beytullah Geçtan ve protokol üyeleri katıldı.

Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Sevgili İlçe Sakinleri, gururla duyuruyoruz ki, ilçemize kazandırdığımız 9. aracın, Çetin Reklam ve Tabela Yönetim Kurulu Başkanı, Sevgili Öğrencim Volkan Çetin tarafından belediyemize bağışlanan aracın devir teslim törenini gerçekleştiriyoruz! Bu araçlar, ilçemizin hizmet kalitesini artırmak ve sizlere daha iyi bir yaşam standartı sunmak için önemli bir adımı temsil ediyor. Siz değerli vatandaşlarımızın destekleriyle gerçekleştirdiğimiz bu projelerde emeği geçen herkese teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Yapılan tören ile birlikte hibe edilen araç önümüzdeki günlerde kullanılmaya başlanacak.

İş İnsanından Belediyeye Hibe

12 Şub 2024 - 15:43 Ordu/ Aybasti- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu