Ordu'da Futbol Ateşi Yandı!

2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Futbol Gençler A(Erkek-Kız) grup müsabakaları, 09-11 Şubat 2024 tarihleri arasında Ordu'da sona erdi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Futbol Gençler A(Erkek-Kız) grup müsabakaları, 09-11 Şubat 2024 tarihleri arasında Ordu'da sona erdi. Müsabakalarda birçok okul takımı mücadele etti ve başarılı olanlar yarı finale yükselmeye hak kazandı.

 Ordu'da düzenlenen grup müsabakalarında Erkekler ve Kızlar kategorilerinde birbirinden çekişmeli mücadeleler yaşandı. Erkeklerde Ordu Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Tokat Atatürk Anadolu Lisesi ve Giresun Spor Lisesi takımları, Kızlarda ise Sivas Gazi Anadolu Lisesi, Tokat Şehit Aydoğan Aydın Spor Lisesi ve Giresun Spor Lisesi takımları yarı finale yükselmeye hak kazandı.

Yarı finale yükselen takımların belirlenmesiyle birlikte, 22-25 Şubat 2024 tarihleri arasında Trabzon'da düzenlenecek olan Yarı Final müsabakalarına katılmaya hak kazandılar. Bu müsabakalarda takımlar, Türkiye birinciliği için yarışacaklar.

 Ordu'da düzenlenen Okul Sporları Futbol Gençler A(Erkek-Kız) grup müsabakaları, heyecan dolu mücadelelere sahne oldu ve yarı finale yükselen takımlar belirlendi. Yarı final müsabakaları, 22-25 Şubat 2024 tarihleri arasında Trabzon'da gerçekleştirilecek. Takımlar, bu müsabakalarda Türkiye birinciliği için mücadele edecekler.

12 Şub 2024 - 11:50 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun