Minik Kayakçı Gurur Kasımoğlu Altın Madalya Kazandı!

 Çambaşı Kayak Merkezi'nde düzenlenen kayak yarışmasında, Vilayetler Hizmet Birliği Adil Karlıbel İlkokulu 1. sınıf öğrencisi Gurur Kasımoğlu, Minikler kategorisinde gösterdiği başarılı performansla birinci oldu.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Minik Kayakçı Gurur Kasımoğlu Altın Madalya Kazandı!
Haber albümü için resme tıklayın

 Çambaşı Kayak Merkezi'nde düzenlenen kayak yarışmasında, Vilayetler Hizmet Birliği Adil Karlıbel İlkokulu 1. sınıf öğrencisi Gurur Kasımoğlu, Minikler kategorisinde gösterdiği başarılı performansla birinci oldu. Kasımoğlu'nun bu başarısı, okulunda büyük bir alkışla karşılandı ve ödülünü okul müdürü Tuncay Kaya takdim etti.

Ordu'nun Çambaşı Kayak Merkezi'nde düzenlenen kayak yarışmasında Minikler kategorisinde mücadele eden Vilayetler Hizmet Birliği Adil Karlıbel İlkokulu 1. sınıf öğrencisi Gurur Kasımoğlu, harika bir performans sergileyerek birinci oldu. Kasımoğlu, yarışmada 24. saniye ile mükemmel bir derece elde etti ve altın madalyayı kazandı.

Minik Kayakçı Gurur Kasımoğlu Altın Madalya Kazandı!

Gurur Kasımoğlu'nun bu başarısı, okulunda büyük bir sevinçle karşılandı. Okul müdürü Tuncay Kaya, Kasımoğlu'nu ödüllendirmek ve başarısını takdir etmek amacıyla bir tören düzenledi. Törende, Kasımoğlu'na ödülü takdim edilirken, öğrencinin başarısı alkışlarla ve tezahüratlarla kutlandı.

12 Şub 2024 - 09:43 Ordu/ Kabadüz (Karadüz)- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun