Denizli Horozkentspor Maçı Yaklaşıyor! Liderlik Yükleniyor

Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 1. Lig'inde mücadele eden Ünye Kadın Futbol Kulübü, artık şampiyonluk hesapları yaparken, Çarşamba günü konuk edeceği Denizli Horozkentspor maçı için hazırlıklarını sürdürüyor.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

 

Ünye Kadın Futbol Kulübü, Dudulluspor ile deplasmanda oynadığı 15. Hafta maçının ardından iki gün dinlenerek geçirdi. Ardından, Çarşamba günü oynayacakları Denizli Horozkentspor maçı için antrenmanlara başladılar. Takım, Cumartesi günü bay geçirdiği 16. Hafta sonrası 17. Hafta maçı için Ünye Şehir Stadı'nda yoğun bir hazırlık programı uyguladı.

Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri koordinasyon, kuvvet ve dayanıklılık, teknik taktik ağırlıklı çalışmalar gerçekleştirildi. Cumartesi günü ise Cevizdere Spor Tesisleri Çim sahasında sürat, çeviklik ve çabukluk çalışmaları yapıldı. Antrenmanın son bölümünde Teknik Sorumlu Muhammet Kışla nezaretinde taktik çalışma gerçekleştirilirken, son olarak şut antrenmanı yapıldı.

Pazar günü dinlenen takım, Pazartesi ve Salı günleri yapacağı çalışmalarla maçın son hazırlıklarını tamamlayacak. 14 Şubat Çarşamba günü saat 15.00'te Ünye İlçe Stadı'nda oynanacak maçta Horozkentspor'u ağırlayacak olan Ünye Kadın FK, bu müsabakadan galibiyetle ayrılmayı hedefliyor.

Takımda sakatlıkları bulunan futbolcuların maça yetiştirilmesi için yoğun bir çalışma programı uygulanıyor. Ünye Kadın FK'nın Horozkentspor ile oynayacağı maçın hakemleri de belli oldu. Zorlu mücadeleyi Bölgesel Hakem Cantürk Kılıç yönetecekken, yardımcılıklarını Damla Ata ve Enes Bahattin Kaya yapacak.

Ünye Kadın Futbol Kulübü, Denizli Horozkentspor maçı için titiz bir hazırlık sürecinden geçerken, taraftarların desteğiyle galibiyet hedefliyor.

11 Şub 2024 - 13:25 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun