Mersin Sallandı! Enes Şahin Şampiyon Oldu!

Mersin'de Düzenlenen Okullararası Kick Boks Türkiye Şampiyonasında Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencisi Enes Şahin Türkiye şampiyonu oldu.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Mersin ilinde düzenlenen Okullararası Kick Boks Türkiye Şampiyonası'nda büyük bir heyecan yaşandı. Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Enes Şahin, 89 kg gençler A kategorisinde kick light branşında Türkiye şampiyonu olmayı başardı.

Mersin'de düzenlenen Okullararası Kick Boks Türkiye Şampiyonası'nda genç sporcular, mücadele dolu maçlara imza attı. Bu mücadelelerin birinde, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Enes Şahin, 89 kg gençler A kategorisinde kick light branşında gösterdiği performansla rakiplerini geride bırakarak Türkiye şampiyonu unvanını elde etti.

Enes Şahin'in başarısı, hem okulunu hem de Mersin'i gururlandırdı. Şampiyonanın önemli bir parçası olan gençler kategorisinde, Enes Şahin'in gösterdiği üstün performans, gelecek vadeden bir sporcu olduğunu gösterdi.

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Enes Şahin'in kazandığı Türkiye şampiyonluğu, sporun ve sporcunun önemine bir kez daha vurgu yaparken, genç sporculara ilham kaynağı oldu.

11 Şub 2024 - 12:45 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun