Ordu’da Doktor Kadrosu Güçleniyor

Ordu İl Sağlık Müdürlüğü, çeşitli branşlarda uzmanlaşmış doktorların Ordu'daki hastanelerde göreve başladığını duyurdu.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri

Ordu İl Sağlık Müdürlüğü, Ordu’daki hastanelere atanan yeni doktorları kamuoyuyla paylaştı. Yapılan duyuruya göre, çeşitli branşlarda uzmanlaşmış doktorlar, Ordu'nun çeşitli sağlık kurumlarında hizmet verecekler.

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Nevzat Öztürk Fatsa Devlet Hastanesi'nde hasta kabul etmeye başladı. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Soner Asan ise hizmet vereceği kurumu Kumru Devlet Hastanesi olarak belirlendi. Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Muharrem Yüksel Gölköy Devlet Hastanesi'nde görev alırken, aynı hastanede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak Dr. Cansu Karaman da hasta kabulüne başladı.

Diğer yandan, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Selim Genç, Gölköy Devlet Hastanesi'nde görev yapacak. Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ise üst düzey uzmanları bünyesine kattı. Perinatoloji Uzmanı Dr. Selçuk Atalay, Tıbbi Onkoloji Uzmanı Dr. Neslihan Özyurt ve Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Uzmanı Dr. Fatma Özmen, artık hastane bünyesindeki hasta tedavisine başladı. Ayrıca, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Mustafa Durdu da hasta kabulüne başlayan doktorlar arasında yer alıyor.

09 Şub 2024 - 11:10 Ordu/ Ordu- Sağlık

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu